Promocje
Łasuś
Łasuś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Fikuś
Fikuś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Luluś
Luluś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Feluś
Feluś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Kicuś
Kicuś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Giguś
Giguś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Ubranko-Otulanko - przyjaciel, który stymuluje rozwój dziecka
Ubranko-Otulanko - przyjaciel, który stymuluje rozwój dziecka

Dobrze wiemy, jak bardzo dzieci są zainteresowane poznawaniem kolejnych aspektów otaczającej ich rzeczywistości – chcą wszystkiego dotknąć, wziąć do buzi, a wkrótce potem zaczynają zadawać pytania: „ a co to?”, „a po co?”. Dlatego w tym okresie tak ważne jest odpowiednie dobranie zabawek, które z jednej strony zainteresują malca i zmuszą go do uruchomienia procesu myślowego, a z drugiej będą uniwersalne i posłużą mu na dłużej.

Wszystkie te wymogi spełniają Ubranka-otulanka zaprojektowane przez Anię Dereszowską. Linia wesołych pluszowych zwierzaków to niezwykłe zabawki, które mogą zaciekawić malca na wiele sposobów. Dzięki specjalnemu otworowi w środku przytulanki na początku Ubranko-otulanko może służyć jako etui na butelkę lub bidon, czyli przyjaciel podczas karmienia. Z pewnością malec szybko jednak zainteresuje się nowym kompanem - będzie chciał go podotykać, poszeleścić specjalnym szeleszczącym materiałem wykorzystanym do niektórych elementów. Pluszaki zostały zaprojektowane z myślą o stymulacji rozwoju dziecka, dlatego mają barwy, kształty i faktury, które pozwalają na rozwijanie zmysłu dotyku i wzroku oraz motoryki małej. Otwór w otulanku możesz wykorzystać na wiele sposobów – np. włożyć do niego klocki, które maluch wyciągnie brzuszkiem, kawałek materiału lub chusteczki higieniczne, które dzieci przecież uwielbiają wyciągać i drzeć.

Ważne, by podczas swoich małych odkryć malec miał zawsze zapewnione bezpieczeństwo. Wszytkie otulanka zostały uszyte wyłącznie z polskich materiałów oraz posiadają niezbędne atesty, a ich oczy są wyhaftowane, co eliminuje zagrożenie połknięcia przez dziecko oderwanego elementu.

Ubranka-otulanka można również wykorzystać jako pacynkę do domowych zabaw w teatrzyk, podczas czytania książeczek i opowiadania bajek. Wystarczy do otworu w zabawce włożyć rękę, dzięki czemu rodzic lub starsze rodzeństwo mogą poruszać głową zwierzaka i odgrywać kolejne role. Czas, który upłynie na rodzinnej zabawie, nie tylko wzmocni więzi, ale przyniesie także rozwój wyobraźni malca.

Pamiętaj też, że wykonana z pluszu zabawka ma w sobie coś magicznego. Pluszaki mogą dać dziecku poczucie bezpieczeństwa i pewnej stałości, dlatego warto podarować mu takiego przyjaciela, z którym będzie się rozwijało i który zarazem pomoże w łagodzeniu strachu i niepokoju. Teraz do wyboru jest aż 8 wzorów Ubranek-otulanek zaprojektowanych przez Anię Dereszowską - każdy może więc znaleźć odpowiednią otulankę dla swojego dziecka.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl