Promocje
Łasuś
Łasuś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Fikuś
Fikuś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Luluś
Luluś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Feluś
Feluś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Kicuś
Kicuś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Giguś
Giguś
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Rodzina Ubranek-Otulanek poszerza się o dwie nowe pacynki.
Rodzina Ubranek-Otulanek poszerza się o dwie nowe pacynki.

Do tej pory Ubranka-Otulanka były przede wszystkim przytulankami, w które można wkładać buteleczkę z mlekiem, soczkiem czy wodą. Od niedawna do rodziny Ubranek-Otulanek dołączyły dwa nowe sympatyczne zwierzaki-pacynki: krówka i piesek. Wszystkie Ubranka-Otulanka zaprojektowano z myślą o maluszkach, dlatego z pewnością Twoja pociecha, równie mocno jak Ty, polubi uroczą pacynkę i Wasze wspólne kreatywne zabawy. Pacynki można wykorzystać do domowych przedstawień, a także podczas czytania książeczek i opowiadania bajek. Pacynkę nakłada się na całą rękę, dzięki czemu rodzic lub starsze rodzeństwo mogą poruszać głową oraz łapkami zwierzaka. Pacynki mają kieszonki i wyjmowane elementy, które przydadzą się podczas odgrywania ról. Świetna zabawa i rozwijanie wyobraźni dzieci gwarantowane!

Pacynka może okazać się także niezwykle stymulującą zabawką. Podobnie jak pozostałe Ubranka-Otulanka, piesek i krowa mają barwy, kształty i faktury, pozwalające najmłodszym na rozwijanie zmysłu dotyku i wzroku. Maluszka zainteresuje miękki delikatny plusz i szeleścik - w środku pacynek jest bowiem specjalny materiał, który szeleści. Oczy przytulanek są wyhaftowane, co eliminuje zagrożenie połknięcia przez dziecko oderwanego elementu.

Teraz do wyboru jest aż 8 wzorów Ubranek- Otulanek zaprojektowanych przez aktorkę, Anię Dereszowską. Oprócz pacynek krowy i pieska dostępne są też inne kolorowe zwierzaki, które mają otwór na butlę z mlekiem: Kicuś, Łasuś, Fikuś, Giguś, Feluś i Luluś. Każdy rodzic może więc znaleźć odpowiednią otulankę dla swojego maleństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl